O firmieWitamy w Zakładzie Usługowo Produkcyjnym Jarosław Biela działającym na rynku drobnopęcherzykowego napowietrzania ścieków. Specjalizujemy się w produkcji dyfuzorów i membran do systemów napowietrzania ścieków dla oczyszczalni z Polski oraz krajów Unii Europejskiej.

Historia naszej działalności sięga roku 1993 gdy zaczęliśmy montaż rusztów napowietrzających w reaktorach biologicznych na obiektach w różnych rejonach Polski. W roku 1995 wprowadziliśmy do naszej oferty produkcję membran elastomerowych do dyfuzorów, produkcją których zajmujemy się do dnia dzisiejszego. W roku 2003 rozpoczęliśmy produkcję membran zamiennych do dyfuzorów między innymi takich firm jak Sanitaire oraz Nopon, których sprzedaż przekroczyła ponad 100 tysięcy sztuk. 2014 rok był dla naszej firmy przełomowy ponieważ jako pierwsi w Polsce rozpoczęliśmy produkcję dyfuzora talerzowego o średnicy 12 cali (model JB 300).

Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą oczyszczalni w zakresie procesu napowietrzania ścieków. Prowadzimy modernizacje istniejących instalacji poprzez zastosowanie nowoczesnych rusztów, a także wykonujemy zupełnie nowe projekty z pełnym montażem. Wszystkie produkowane i montowane przez nas urządzenia charakteryzują się wysoką skutecznością transferu tlenu do ścieków, dzięki czemu zachodzące w nich procesy biologiczne są bardziej wydajne.